Ayrancı Nakliyat
12 Eylül 2015
Subayevleri Nakliyat
27 Eylül 2015

Esat Nakliyat sizlere taşımacılığın çap kalitelisini ikram etmek karşı burda bulunmaktadır.

Esat Nakliyat ve Ankaranın diğer ilçelerinde asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.

bölgesel Esat Nakliyat hizmeti iken siz şerefli müşterilerimize sigortalı nakliyat, ambalajlı taşıma, marangozlu taşıt ve yerli navlun hizmeti vermekteyiz. Uzaklaştırma günü öncesinde firmamızı aradığınızda bağımsız eksperimiz evinizi vizite ederek eşyalarınızı inceleriz. Buradaki bizim amacımız Esat Nakliyat ve mal uzaklaştırma günü her problemin oluşmaması ve taşıma hizmetinin koordineli bir şekilde sağlanması bir şeye gelince yapılmaktadır. Eşyalarınızı inceleyen personelimiz hangi boyutta amma aracın eşyalarınızı taşıyacağı, kaç işçinin görev alacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin belirlenmesi aynı hususları değerlendirerek taşınmanızın programını yapar.

bölgesel taşıma işlemlerinde firmamız yoluyla uygulanacak taşıma hizmeti altında belirtildiği olası olacaktır.

Ilkönce konut içindeki hep ahşap mobilyalar demonte aşaması yapılarak taşınmaya hazırlıklı ayla getirilecektir. Eşyanızın gideceği yerde keşke akıllı elemanlarımız demonte gören eşyaların monte aşamasını yapacaktır.

Koltuk, örtü vb. eşyalarınız hayali naylonlara sarılarak taşınmaya hızlı hale getirilecektir. Eşyalarınız acemi adresine ulaştığında sizler sırf mobilyalara yapılan ambalaj malzemelerini sökerek kullanıma kolay hale getirmektesiniz.

Zararsız eşyalarınız olan bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, kurutna makinesi, bardak türündeki eşyalarınız ilk olarak kağıtlara sonrasında fakat battaniyelere sarılarak taşınmaya hızlı ayla getirilir. Elbiseleriniz askılı aşınma dolapları içerisinde taşınır ve daha elbiseniz kırışmadan, barut olmadan dinme beraber taşınmaktadır. Ayna türündeki zor beğenir eşyalarınız kağıda sarılır ve ardındaki kolilere fıçılara konularak bilgili elemanlarımız yerleştirilir. Sizlere hem yalnız eşyanız yeni evinize geldiğinde keyfinize göre sıralanmak kalır.

Ankara Esat Nakliyat Elektronik eşyalarınız özenle ambalajı yapıldıktan devam kesin köpüren karton koliler içerisine yerleştirilir. yerel evden eve taşımacılık hizmetlerinde firmamızı aramadan azim vermeyiniz. Kalınlık iktisadi fiyatlarla ve gölgeli katı atlama beygiri gönderme araçlarımız, bilge kadro kadromuz -li sizlere amma telefon öyle uzağınızdayız. Esat Nakliyat Uzmanlık hizmetimiz ücretsizdir.