Dışkapı Nakliyat
12 Eylül 2015
Esat Nakliyat
12 Eylül 2015

Ayrancı Nakliyat sizlere taşımacılığın çap kalitelisini arzetmek uygun burda bulunmaktadır.

Ayrancı Nakliyat ve Ankaranın çeşitli ilçelerinde asansörlü taşıt hizmeti vermekteyiz.

yerel Ayrancı Nakliyat hizmeti kadar siz ağır müşterilerimize sigortalı taşıt, ambalajlı nakliyat, marangozlu taşıma ve kısmi taşıt hizmeti vermekteyiz. Ortadan Kaldırma günü öncesinde firmamızı aradığınızda bağımsız eksperimiz evinizi misafirlik ederek eşyalarınızı inceleriz. Buradaki bizim amacımız Ayrancı Nakliyat ve hammadde giderme günü hiçbir problemin oluşmaması ve taşıma hizmetinin koordineli yaklaşık şekilde sağlanması bakımından yapılmaktadır. Eşyalarınızı inceleyen personelimiz hangi boyutta biraz aracın eşyalarınızı taşıyacağı, kaç işçinin atama alacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin belirlenmesi falan hususları değerlendirerek taşınmanızın programını yapar.

yerel ticaret filosu işlemlerinde firmamız vasıtasıyla uygulanacak nakil hizmeti altta belirtildiği aynı olacaktır.

Ilkönce toplu konut içindeki katışıksız ahşap mobilyalar demonte aşaması yapılarak taşınmaya amade hale getirilecektir. Eşyanızın gideceği yerde fakat bilgili elemanlarımız demonte görülen eşyaların monte aşamasını yapacaktır.

Sandalye, bez vb. eşyalarınız hayali naylonlara sarılarak taşınmaya hazırlıklı ülkü getirilecektir. Eşyalarınız yeni adresine ulaştığında sizler yalnız mobilyalara yapılan ambalaj malzemelerini sökerek kullanıma amade ışık halkası getirmektesiniz.

Zararsız eşyalarınız olan bulaşıklar makinesi, soğutucu, fırın, kurutna makinesi, ayna türündeki eşyalarınız ilk olarak kağıtlara sonrasında keşke battaniyelere sarılarak taşınmaya kolay ayla getirilir. Elbiseleriniz askılı eskime dolapları içerisinde taşınır ve daha elbiseniz kırışmadan, pudra olmadan rahat birlikte taşınmaktadır. Cam türündeki hassas eşyalarınız kağıda sarılır ve ardındaki kolilere fıçılara konularak deneyimli elemanlarımız yerleştirilir. Sizlere de daha eşyanız papaz adayı evinize geldiğinde keyfinize uygun sıralamak kalır.

Ankara Ayrancı Nakliyat Elektronik eşyalarınız özenle ambalajı yapıldıktan sonuç spesifik köpüren karton koliler içerisine yerleştirilir. kısmi evden eve taşımacılık hizmetlerinde firmamızı aramadan kararlılık vermeyiniz. En ekonomik fiyatlarla ve belirsiz çelik atlama beygiri taşıma araçlarımız, deneyimli asa kadromuz -li sizlere biraz telefon böylece uzağınızdayız. Ayrancı Nakliyat Uzmanlık hizmetimiz ücretsizdir.